Szycie futer Lublin

Szycie futer Lublin

Projektowanie i szycie na miarę
w Lublinie

Marzysz o ponadczasowym ubraniu, które dopełni każdą twoją stylizację? Chcesz mieć w swojej szafie wyjątkowe ubranie, które będzie idealnie dopasowane do ciebie? Interesuje Cię Szycie futer w Lublinie? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasz salon futer w Lublinie od wielu lat projektuje i szyje futra i odzież skórzaną na miarę każdego! W pracowni projektujemy indywidualne modele, które z pewnością nadałyby się na wybieg. Oferujemy szycie kożuchów i oprócz tego tworzymy również kurtki i kreacje ze skóry w stylu casual. Dzięki nim każdego dnia, a nie tylko na specjalne okazje będziesz mógł czuć się wyjątkowy. Wykonujemy na zamówienie wysokiej jakości ubrania i akcesoria. Dopasowujemy się do wymagań naszych klientów, przy tym zachowując swoje kreatywne pomysły. Podczas realizacji zamówienia projektanci sami szyją i wykańczają ubranie, pozostając przy tym otwarci na sugestie klienta.

Jakie produkty szyjemy? 

    • Szyjemy futra;
    • Szyjemy wyroby ze skór licowych;
    • Szyjemy wyroby ze skór futerkowych.

Cena jest do ustalenia z klientem. W ofercie posiadamy materiały najwyższej jakości, z których tworzymy nasze projekty. Szyjemy z własnych materiałów jak i również z tych przyniesionych przez klienta. Z największą dbałością o każdy szczegół zajmujmy się tak trudnym materiałem, jakim jest skóra. Projektowanie odzieży to nasza pasja, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.

Odzyskiwanie materiałów i przerabianie

Nasza pracownia zajmuje się także odzyskiwaniem surowców i materiałów. Mamy świadomość, że naturalne materiały są bardzo cenne, dlatego nie pozwolimy, żeby się zmarnowały! Przerobimy stare modele w ponadczasowe ubranie, które posłuży ci na lata. Specjalizujemy się również w dopasowywaniu przestarzałych modeli do obecnych trendów na każdą sylwetkę. Mamy do zaoferowania szeroki zakres modnych wzorów i fasonów. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagających klientów. 

Potrzebujesz również renowacji lub czyszczenie ubrań skórzanych, lub futrzanych? Sprawdź naszą ofertę – Renowacja Futer Lublin 

Marzysz o pięknym futrze?

Odwiedź nasz salon lub zadzwoń!