Renowacja tapicerki skórzanej Lublin

Skórzana tapicerka we wnętrzu auta to detal, który zdecydowanie podnosi wartości samochodu oraz nadaje elegancji i luksusu. Aby cieszyć się z jak najlepszej jakości tapicerki w swoim aucie, należy odpowiednio o nią dbać. Jednak skóra samochodowa pomimo stosowanie różnego rodzaju specjalistycznych środków może z biegiem czasu pękać, rysować się, stracić blask lub być podatna na inne uszkodzenia. Gdy tapicerka ulegnie zniszczeniu, można sprawić, by wyglądała jak nowa, dzięki profesjonalnym zabiegom, które wchodzą w skład czynności taki jak auto detailing.

Wśród usług, jakie oferuje nasza firma, znaleźć można m.in., renowację skór, kompleksowe czyszczenie, naprawę i konserwację. Renowacja tapicerki skórzanej samochodowej to proces, w którym tapicerka jest oczyszczana, nawilżana i odświeżana, aby przywrócić jej pierwotny wygląd i właściwości. Możesz wykonać tę usługę samodzielnie lub zlecić ją specjalistycznej firmie takiej jak nasza.

Czyszczenie skórzanej tapicerki w samochodzie

Proces renowacji należy zacząć od kompleksowego oczyszczenia powierzchni oraz elementów skórzanych. Oczyszczamy tapicerkę, usuwając kurz i brud za pomocą odkurzacza lub szczotki do tapicerki. Kolejnym krokiem jest użycie odpowiednich środków do czyszczenia skóry, aby usunąć plamy i zabrudzenia z tapicerki. Równie ważną czynności w kolejności jest odtłuszczenie powierzchni. Tak przygotowana, czysta skóra może być skutecznie naprawiona.

Naprawa tapicerki skórzanej samochodowej Lublin

Po usunięciu warstw zabrudzeń z foteli i innych skórzanych elementów wykończenia wnętrza przechodzimy do naprawy powstałych uszkodzeń tapicerki. Dzięki aplikacji specjalnych preparatów chemicznych skóra odzyskuje swoją barwę i strukturę. Pozytywny efekt prac to widoczne gołym okiem, jak i dotykiem zmiany, które sprawiają, że tapicerka wygląda jak nowa.

Konserwacja tapicerki skórzanej lublin

Aby odpowiednio zabezpieczyć skórę w samochodzie, by na dłużej zachowała swój atrakcyjny i pełen blasku kolor wymagane jest jej zakonserwowanie. W tym celu używamy wysokiej klasy impregnatu do skór, który chroni tapicerkę przed kolejnymi zabrudzeniami i zużyciem (m.in. pęknięcia, rysy, przetarcia itp.). Nasza firma kompleksowo zajmuje się realizacją napraw i renowacji tapicerek wewnątrz pojazdów. Podstawowe zabiegi, które proponujemy w ramach renowacji, sprawią, że tapicerka w waszym samochodzie będzie jak nowa. Stawiamy na profesjonalizm, jak i zadowolenie klientów.

Potrzebujesz renowacji tapicerki w swoim aucie?

Odwiedź nasz salon lub zadzwoń!