O nas

Kuśnierz lublin

PRACOWNIA JOANNA PIŁAT

Jedyny taki salon w Lublinie, w którym nie tylko projektujemy i szyjemy, ale również naprawiamy i przerabiamy wyroby futrzane oraz skórzane

Nasza pracownia funkcjonuje od 1990 roku, została stworzona przez fachowców, o których już wtedy nie było łatwo, wykwalifikowani kuśnierzy poświęcili się całkowicie temu projektowi, marząc o stworzeniu miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko szykowne i wyrafinowane futra, ale również dobrej jakości kurtki i wyroby ze skór w stylu casual . Jedyny taki salon w Lublinie, w którym nie tylko projektujemy i szyjemy ale również naprawiamy i przerabiamy wyroby futrzane i skórzane. Pomysł na tę pracownię od początku wykraczał ponad szare ramy lat dziewięćdziesiątych, wzorując swoje projekty na ówczesnych zagranicznych modelach i wzorach.

Chętnie współpracujemy z innymi markami oraz projektantami, nasi pracownicy sami projektują, szyją i wykańczają zamówioną rzecz, pozostając przy tym otwarci na sugestie klienta.

Od początku istnienia chcemy zerwać ze stereotypem futer tylko dla starszych pań, w naszej ofercie znajdują się modele, które z pewnością mogłyby być pokazywane na pokazach mody na całym świecie, a znane celebrytki nie przeszłyby koło nich obojętnie. Nasz salon wyróżnia się świeżym spojrzeniem na tak trudny materiał, jakim jest skóra, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz gwarancję jakości, jakiej nie dostaniesz w popularnych sieciówkach.

Oferta:

Marzysz o pięknym futrze?

Odwiedź nasz salon lub zadzwoń!